محل تبلیغات شما
برای فردا وقت دندانپزشکی گرفتم وقتی بهش فکر میکنم تنم مورمور میشه اصلا خوشم نمیاد از دندانپزشکی:(
توی دوتا کلاس ثبت نام کردم قرار شد اگه به حد نصاب رسیدن خبر بدن یکی خیاطی مقدماتی.(بلخره این شاپرک جان رو خریدم یه استفاده ای هم بتونم ازش بکنم فقط خاک نخوره)
یکی هم گلدوزی بریلی.گلهای قشنگی داشت خیلی خوشم اومد خودم اینو به خیاطی ترجیح میدم حالا ببینم کدومشون تشکیل میشه اگه شانس منه که هیچکدوم؛)

از بنجی بانو دوتاقلمه کوچیک جداکردم و تو بستر گذاشتم و دعا میکنم ریشه بده.:)دخترم اردیبهشت یک سالش میشه:)
سه تا بذر هم کاشتم و به شدت چشم انتظار تشریف فرماییشون به بیرون از خاک هستم .یکیش گیاه کرچکه که تخمهای بامزه ای هم داشت:)دوتای دیگه هم فلفل سبز و گوجه گیلاسی:)اونارو باهم تو یه گلدون بزرگ کاشتم .

ماه زیبا و پاز شادی شعبان از راه رسیده:)ریتم طپشهای قلبم طور دیگری مینوازد همیشه دراین ماه:)تاطلوع حضرت مهتاب:)

پ ن:
رفتم دندانپزشکی و برگشتم شکر خدا که دندانم کشیدن نمیخواد من اشتباه فکر کرده بودم مشکل از دندان عقلم نیست گفت گوشه بغلیش شکسته و باید عکس بگیری.یکی هم برام پر کرد.استرس شدید داشتم متوجه شد گفت یه کم آروم باش باور کن ما اینجا آدمخوار نیستیم دندانپزشکیم!؛)
یادم میاد ده دوازده سالم بود دندونام روهم درمیومدن مث یه مرد با مامانم میرفتم دندون زیریمو میکشیدم:)و خم به ابرو نمیاوردماز کی انقدر ترسو شدم؟؛)

تاطلوع حضرت مهتاب

حال من خوب است حال تو چطور؟

اینجا برای همه جا هست ....

هم ,یه ,میشه ,دندانپزشکی ,یکی ,حضرت ,تاطلوع حضرت ,حضرت مهتاب ,ای هم ,یکی هم ,دندانپزشکی و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

احکام دختر و پسر perchotege دبستان دخترانه فرهنگیان ○°•سفارشات میس نالیا•°○ olunmube تاریخ امروز fairoepsicam sulmaurepkest کنار تو فقط آروم میشممم اخبار کتابداری